Ncoil ile Bobin Kaldırma ve Çevirme


Natsu N Coil

Rulo-Bobin Kaldırma ve Çevirme Sistemi
N Coil bobin veya ruloların dikeyden yataya ya da yataydan dikeye taşınmasında kullanılan, kaldırma işlemi elektrikli motor ile kavrama ve çevirme pnomatik olarak yapılan bir sistemdir. Operatör tarafından kullanılır. Yukarı-aşağı düğmeleri ile aşağı yukarı hareket sağlanırken bobin kavrama ve çevirme operatörün önünde bulunan butonlara basılarak yapılır. Kaldırma strogu 1000mm-1250mm-1500mm ve kaldırma kapasitesi; 50kg-100kg-250kg olarak sıralanır.
Natsu Kullanıcı Dostu Rulo-Bobin Kaldırma Çevirme ve Taşıma Sistemleri
Rulo ve bobin kaldırıcılar gıda, ofset, kağıt, iplik, sac, alüminyum sektörlerinde kaldırma çevirme ve taşıma işlemlerinde kullanılırlar. Natsu Makine’ nın bu konuda bir çok çözümleri vardır. Öncelikli olarak operatör verimliliğinin ve ergonominin üst düzeye çıkarıldığı çalışmalar yapılmıştır.
Natsu bobin ve rulo kaldırıcılar çeşitli makaralar;
Film Makaraları, Rulolar, İplik Ruloları, Bobin, İplik Bobinleri, Sac ve Alüminyum Bobinleri gibi ürünlerin güvenli olarak kaldırılması ve taşımasında kullanılırlar.

Manüpülatör ile bobin kaldırma

Natsu Bobin Maniplatörü
Natsu’ nun bobin- rulo kaldırma çevirme ve taşıma için geliştirdiği bobin manuplatörleri operatör verimliliği ve ergonomiyi üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bobin manüplatöründe yer çekimi etkisi en aza indirilerek 4 veya 5 eksende bobinleri kaldırmak, çevirmek ve yatırmak gibi işlemler zahmetsizce ve operatöre yük getirilmeden yapılır.
Manüpülatör ile bobin kaldırma

Natsu Mekanik Rulo Bobin Kaldırma

Natsu Rulo Bobin Kaldırma
Natsu Rulo Bobin Kaldırma
Natsu Rulo Bobin Kaldırma
Natsu Rulo Bobin Kaldırma
Natsu Rulo Bobin Kaldırma

 
  
Gezer Vinçte ve Fortlifte Bobin Kaldırma ve Çevirme
Çevirmeli Bobin Kaldırma Ve Çevirme
Çevirmesiz Bobin Kaldırma ve Çevirme
Varil Kaldırma ve Çevirme
Varil Kaldırma ve Çevirme Video
Natsu Rulo Bobin Kaldırma Video
Manüpülatör ile bobin kaldırma Video
Bobin Kaldırma ve Çevirme Video